Przejdź do treści

Intencje mszalne od 12 do 19. 11. 2023 A.D.

XXXII   NIEDZIELA   ZWYKŁA  – 12. 11. 2023 

godz. 09: 00  + Antoniego, Janinę, Eugeniusza Garczyk, Alojzego Tuchołka, Marię Maciejewską

godz. 11: 00  o błogosławieństwo Boże dla naszej Ojczyzny – za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli

godz. 17: 00  + Bogdana Kępa od wnuków Bartosza i Filipa

godz. 17: 00  dziękczynna z okazji 35 rocznicy ślubu, z prośbą o błogosławieństwo Boże i wzrastanie w wierze przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla całej rodziny

 

Poniedziałek –  13. 11. 2023 – św.  Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka, Krystyna – pierwszych męczenników Polski 

godz. 18: 00  + Elżbietę Olejniczak od szwagra Karola

godz. 18: 00  + Jadwigę Data od chrześniaczki Małgorzaty z rodziną

 

Wtorek  – 14. 11. 2023

godz. 18: 00  + Przemysława Cofta od rodziny Górniaków

godz. 18: 00  + Ewę Zglińską od siostry Joli z rodziną

 

Środa  – 15. 11. 2023

godz. 18: 00  + Gertrudę Bobowską 1.r.ś. i zmarłych z rodziny Bobowskich

godz. 18: 00  + Rodziców: Reginę i Stanisława, teściów: Hildegardę i Mieczysława; Halinę, Mariannę

 

Czwartek  – 16. 11. 2023

godz. 09: 00  za Parafian

 

Piątek  – 17. 11. 2023  – św. Elżbiety Węgierskiej

godz. 18: 00  + Jana Kaczmarka 1.r.ś.

godz. 18: 00  + Mariana 9.r.ś. i Mariannę Jerzak oraz zmarłych z rodziny

godz. 18: 00  + Zbyszka Millera 17.r.ś.

 

Sobota  – 18. 11. 2023 – bł. Karoliny Kózkówny

godz. 18: 00  o błogosławieństwo Boże dla Danuty i rodziny; + Domicelę i Pawła Łuczkowskich, Zygmunta Kaczmarka; + Jakuba Prucik 6.r.ś.; + Zofię Majchrzak od rodziny Czerniejewskich; + Marię i Kazimierza Jankowiak; + Jana i Marię oraz zmarłych z rodziny Łajp, Franciszka i Elżbietę Jankowiaków; + Andrzeja Chudziaka od córki z rodziną; + Wiesława Kaźmierczaka od syna Arka z rodziną; + Teresę Jankowiak od brata Ludwika z rodziną

 

XXXIII   NIEDZIELA   ZWYKŁA  – 19. 11. 2023 

godz. 09: 00  + Teresę i Andrzeja Ceglarek oraz z podziękowaniem i prośbą o błogosławieństwo Boże w rodzinie

godz. 11: 00  + Kazimierza, Annę

godz. 11: 00  + Władysławę Reszka

godz. 17: 00  + Edmunda Tadeuszyk od rodziny Stefańskich i Surdyków

godz. 17: 00  + Tadeusza Nawrota 3.r.ś.