Intencje mszalne od 22. 09. do 06. 10. 2019r.

XXV  NIEDZIELA   ZWYKŁA – 22. 09. 2019

godz. 09: 00 z podziękowaniem oraz prośbą o błogosławieństwo Boże w rodzinie

godz. 09: 00   + Halinę Majewską

godz. 11: 00 + Franciszka Grzechowiaka

godz. 17: 00 + Elżbietę, Tadeusza Nowaczyk + rodziny

 

Poniedziałek  –  23. 09. 2019 – św. Pio z Pietrelciny

godz. 18: 00    + Stanisławę, Józefa Maciejewskich + rodziny

godz. 18: 00    rez. + Irenę, Piotra, Zbigniewa Socha

 

Wtorek – 24. 09. 2019 – 25. tyg. zwykłego 

godz. 18: 00  + Lucynę Gienkie

godz. 18: 00    rez. Irenę, Czesława Koniecznych, + Koniecznych , Malinowskich

 

Środa – 25. 09. 2019 – 25. tyg. zwykłego 

godz. 18: 00  podziękowanie za otrzymane łaski; z prośbą o błogosławieństwo Boże dla                Katarzyny i Ryszarda w rocznicę ślubu

 

Piątek – 27. 09. 2019 – św. Wincentego  

godz. 16: 00   ślub Marty i Łukasza

godz. 18: 00   + Wojciecha Świątka

 

Sobota – 28. 09. 2019 – św. Wacława

godz. 17: 00  z okazji 40 rocznicy ślubu Celiny i Henryka…

godz. 18: 00    z okazji 86 urodzin Jadwigi – z podziękowaniem i prośbą o potrzebne łaski; + Józefę, Jana Gremplewskich, Andrzeja Bzymka; + Katarzynę, Stanisława Żywoccy, Helenę, Stanisława Kowalskich; + Ignacego Fatygę + rodziców i teściów; rez. + Wacława, Anielę Gajewskich

 

XXVI  NIEDZIELA   ZWYKŁA – 29. 09. 2019

godz. 09: 00 z okazji 70 urodzin Jolanty – z podziękowaniem i prośbą o błogosławieństwo Boże dla Jolanty i rodziny…

godz. 11: 00 rez. o błogosławieństwo Boże dla dzieci: Marty i Mariusza z okazji urodzin…

godz. 11: 00   o błogosławieństwo Boże dla Oliwi z okazji 1. urodzin oraz także dla mamy i taty i braciszka

godz. 17: 00 + Hieronima, Edmunda, Czesława i Zofię

godz. 17: 00  z okazji 1. rocznicy ślubu Zuzanny i Marcina…

 

 Poniedziałek  –  30. 09. 2019 – św. Hieronima

godz. 18: 00    + Wojciecha Świątka

 

Wtorek – 01. 10. 2019 – św. Teresy od Dzieciątka Jezus 

godz. 18: 00   z okazji 18 urodzin Ani… i 16 urodzin Marty

 

Środa – 02. 10. 09. 2019 – św. Aniołów Stróżów 

godz. 18: 00  + Marka Marciniaka 3.r.ś. + rodziny

godz. 18: 00 o uzdrowienie Małgorzaty i potrzebne łaski

 

Czwartek – 03. 10. 09. 2019 – pierwszy miesiąca 

godz. 18: 00   + Zofię, Czesława Przybylskich, Annę, Stanisława Prymasowie

godz. 18: 00   + Ireneusza Napierały 7.r.ś., Michała, Pelagię Szymańscy

 

Piątek – 04. 10. 2019 – pierwszy miesiąca  

godz. 18: 00  + rodzin: Glogierów, Gorzalniaków, Kozłowskich

godz. 18: 00   + Roberta Gatz 14.r.ś.i zmarłych z rodziny

 

Sobota – 05. 10. 2019 – pierwsza miesiąca

godz. 08: 00    wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP

godz. 16: 00   ślub Jagody i Pawła…

godz. 18: 00   o błogosławieństwo Boże z okazji rocznicy ślubu Hanny i Krzysztofa; + Walerię, Juliana Kużdowicz; + Tadeusza Sochackiego, + Rozalię Sochacką; +Henryka Andrzejewskiego + rodziny; + Władysławę Dudzińską + Dudzińskich i Sochackich

 

XXVII  NIEDZIELA   ZWYKŁA – 06. 10. 2019

godz. 09: 00  + Wandę, Stefanię, Tomasza Janiszewskich

godz. 09: 00   + Urszulę Wasilewską

godz. 11: 00 podziękowanie za dotychczasową opiekę Matki Bożej nad wspólnotami różańcowymi w naszej parafii oraz prośba o dalsze ich prowadzenie

godz. 11: 00  z okzji urodzin….

godz. 17: 00 rez.

godz. 17: 00   + Władysławę Borkowską