Intencje mszalne od 27. 10. do 03. 11. 2019r.

XXX  NIEDZIELA   ZWYKŁA – 27. 10. 2019 

godz. 09: 00  + Pelagię, Mariana Frąckowiaków i zmarłych z rodziny

godz. 09: 00  o szczęśliwą operację dla Jasia

godz. 11: 00  + Henrykę, Henryka, Bogumiłę Frąckowiak, zmarłych z rodziny Cegielskich, Pijanowskich, Janinę Borowiak, Marzannę Dembską, Dariusza Ślusarczyka, Bolesława Krężla

godz. 11: 00  + Tadeusza, Franciszkę i zmarłych rodziców i teściów (obojga)

godz. 17: 00  + Eugeniusza Flaka

godz. 18: 30  w intencji o uzdrowienie duchowe lub fizyczne

 

 Poniedziałek  –  28. 10. 2019 – św. app. Szymona i Judy Tadeusza

godz. 18: 00  + Ignacego Fatygę, zmarłych rodziców i teściów

godz. 18: 00  + Teresę Nyga

 

Wtorek – 29. 10. 2019 –  30. tyg. zwykłego

godz. 18: 00  + Danutę Mencel

godz. 18: 00   dziękczynna za błogosławieństwo Boże w małżeństwie i rodzinie

 

Środa – 30. 10. 2019 – 30. tyg. zwykłego

godz. 18: 00  + Saturninę Latocha

godz. 18: 00  + Małgorzatę

 

Czwartek – 31. 10. 09. 2019 – 30. tyg. zwykłego

godz. 18: 00  + Eugeniusza, Piotra Strugarek

godz. 18: 00  + Danutę Patrias

 

Piątek – 01. 11. 2019 – Uroczystość Wszystkich Świętych    

godz. 09: 00  rez. za zmarłych ze wspólnot: Żywego i Nieustającego Różańca

godz. 09: 00  + zmarłych z rodzin Kozaków i Wolniewiczów

godz. 11: 00  + Grażynę Duda, Mariana Wieczorka, Zdzisława, Zygmunta, Krystynę Modzelewską

godz. 11: 00  + Marię Starczewską

 

Sobota – 02. 11. 2019 – Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych

godz. 09: 00  + ks. prob. Bolesława Starosolskiego

godz. 11: 00  + Mirosława i zmarłych z rodziny

godz. 11: 00  rez. + Jana, Kazimierę Woźnowskich, Romana, Kazimierę Matuszewskich

godz. 18: 00  rez. + zmarłych z rodzin Nowackich i Tomaszewskich; + Bronisławę, Pawła Jakubków; + Bronisławę, Benona Jindra, Władysławę, Stanisława Kalota i zm. z rodziny; + Pawła Ratyńskiego

 

XXXI  NIEDZIELA   ZWYKŁA – 03. 11. 2019

godz. 09: 00 + Kazimierę, Mariana Matuszaków i zmarłych z rodzin Matuszaków i Matuszewskich

godz. 11: 00 + Bronisławę, Józefa Hybza i zmarłych z rodziny

godz. 11: 00  + Dorotę Winogradzką, Lechosława Panica

godz. 17: 00 + Leokadię, Aleksandra, Urszulę Ciapcińskich i zmarłych z rodziny