XX Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy XX Niedzielę Zwykłą – po Mszach św. zbiórka do puszek KUL i WT UAM oraz szkoły katolickie.

2. W poniedziałek udaję się z Parafianami na pielgrzymkę do Medjugorje. Sprawy związane z ewentualnym pogrzebem proszę załatwiać po Mszach św. z ks. Henrykiem Gościniakiem.

3. W tygodniu Msze św. normalnie, z wyjątkiem czwartku – nie będzie Mszy św. 

4. Biuro parafialne nie będzie czynne do 28 sierpnia b.r. 

5. W przyszła niedzielę na Mszach św. dziękczynienie za tegoroczne plony. 

6. Spotkania duszpasterskie:

  • Sierpniowa intencja modlitewna dla Róży Męskiej brzmi: ,,Za Kościół Powszechny i o trzeźwość naszego narodu.”
  • W poniedziałek po Mszy św. – wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na wspólnotową modlitwę do salki w domu parafialnym.

7. Składam serdeczne podziękowania:

  • Wszystkim osobom, które złożyły ofiary na misje dla ks. Wojciecha – zebrał ponad 6000 zł. oraz za tacę na inwestycje parafialne.
  • za ofiary na Caritas Archidiecezjalną – Panie z parafialnego zespołu Caritas zebrały 783,70zł. oraz za ofiary składane za bukieciki ziół – uzyskaliśmy 689zł.

8. Zapowiedzi przedślubne:

  • Paweł Pezalski, kawaler, rzymskokatolik, zam. parafia pw. Narodzenia Pańskiego – Poznań oraz Jagoda Napierała, panna, rzymskokatoliczka, parafia pw. św. Józefa – Poznań. Zap. II.
  • Patryk Orłowski, kawaler, rzymskokatolik, zam. parafia pw. św. Józefa – Poznań oraz Marzena Gumna, panna, rzymskokatoliczka, parafia pw. Wniebowzięcia NMP – Ostroróg. Zap. I.

*Administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe dotyczące zapowiedzi przedślubnych zawarte na stronie parafii  p.w. Św. Józefa w Poznaniu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą.

9. Po Mszach św. można zakupić: Przewodnik katolicki, Gościa Niedzielnego, Mały Przewodnik Katolicki – prasa do nabycia w kruchcie kościoła.

ks. Andrzej Strugarek

 

Poznań – św. Józef – 18 sierpnia 2019r.